Máme 11 rokov. 1+1 darček na oslavu

Milí hostia, kolegovia, fanúšikovia, kamaráti, 

ďakujeme Vám za Vašu priazeň počas 11 rokov fungovania City Penziónu Košice. Ďakujeme za Vaše hodnotenia. Posúvajú nás vpred a oceňujú našu prácu a snahu. Ďakujeme za Vaše návštevy na cestách do Košíc. Niektorí z Vás k nám chodia už roky a máme spolu dlhoročné dobré vzťahy. Vďaka Vám sa oplatí ísť vpred, aj keď posledné dva roky boli enormne náročné finančne, psychicky aj fyzicky a tretí? Uvidíme…

Poznáte náš príbeh?

City Penzión Košice vznikol v marci 2011. Penzión bol na začiatku malá rodinná firma. Tomáš, majiteľ penziónu a jeho rodina, mama, ktorá sedela na recepcii, keď bol Tomáš v práci. Po práci prišiel majiteľ do penziónu a do večera hostí ubytovával. Nočné výjazdy kvôli rezerváciám, ktoré nakoniec často ani neprišli. Otec pomáhal s opravami a údržbou v penzióne. Malý rodinný podnik a veľké sny. Nemali sme žiadne špeciálne vízie, ani ciele. Snom bol malý rodinný podnik a cieľom zaplatiť hypotéku a záväzky spoločnosti. Chceli len budovať poctivé vzťahy. Základom boli 3 hodnoty – rodina, čistota a milý personál. Prvé 3 roky v podnikaní boli hlavne o veľkej obete, chuti budovať City Penzión Košice. Odhodlanie, vytrvalá práca. Neskôr sme si najali prvú zamestnankyňu Zuzku na upratovanie, ktorá s nami pracovala roky. Potom prvú recepčnú Saskiu…Dnes nás v penzióne pracuje 9. Tomáš – majiteľ a sem tam ešte jeho mama. Recepciu strážia Diana, Ľudka, Maťa, Bernardeta a Karolína. Upratujú Katka a Janka. No a na pozadí manželka Ivana. Pekne sme narástli, čo poviete 🙂  

Kto sme dnes a čo ponúkame?

Sme domovom pre našich hostí pri plnení ich obchodných povinností. Sme miestom pre relax a stretnutia v mladom meste Košice. Trúfame si byť smart a ekologickí a k tomu a obhájiť si svoje miesto, keď prídete navštíviť naše mesto. Nechajte svoje city v penzióne City.

7 dôvodov, prečo práve my?

 1. Malý *** rodinný penzión už 11 rokov na trhu.
 2. Ponúkame 1,2 alebo 3 lôžkové moderné klimatizované izby.
 3. Myslíme na detaily – kúpeľňové doplnky, čajový servis ako v hoteli.
 4. Čistota a bezpečnosť hostí a zamestnancov sú naše priority – používame aj ozón.
 5. Ráno Vás čaká espresso ako doma a bohaté bufetové raňajky.
 6. Sme blízko centra. Hostia si pochvaľujú parkovanie na uzavretom dvore.
 7. Milý personál a dobré ceny. Pozrite si recenzie alebo sa presvedčte sami.

Ako vidí penzión majiteľ Tomáš?

Mali sme sen. Dnes máme víziu

Pred 11 rokmi sme mali sen. Dnes máme víziu. Chceme byť malý inovatívny penzión pre moderných mestských hostí, ktorí vedia čo chcú. Vyberajú si náš malý domček, lebo staráme nielen o zákazníkov, ale aj o prírodu. Sme ekologickí a plánujeme v tejto oblasti zavádzať množstvo noviniek. Veríme, že človek sa má starať nielen o seba, ale aj miesto, kde žije. Myslíme na budúcnosť a chceme prinášať smart riešenia v malom. Základom našej filozofie sú poctivá práca, lokálna komunita a ĽUDIA. Chceme vytvoriť malý penzión s veľkými prekvapeniami. Múdry domček na Domčekovej 8, Košice.

Naše ciele na 3 roky

 1. inovovať našu budovu a rekonštrukcia kúpeľní podľa finančných možností
 2. budovať si dlhodobé vzťahy so zamestnancami a zákazníkmi. Nevieme, aké ďalšie vlny nás čakajú, preto je čas budovať si lokálne partnerstvá s malými podnikmi ako sme my.
 3. podporovať ekologické úspory a zavádzať zelené inovácie, ktoré ocenia nielen naši hostia, ale aj planéta
 4. technologický pokrok – majiteľ Tomáš pracuje v IT oblasti, preto by sme chceli priniesť smart technológie zo zahraničia
 5. kvalitné lokálne suroviny a bohaté raňajky, či chutná káva ako štartér do pracovných povinností našich hostí či odmena pre turistov na výletoch do krásneho mesta Košice

Máme pre Vás darček

1+1 noc zadarmo dva víkendy do Veľkej noci

Rezervujte si pobyt pre 2 alebo 3 osoby od piatka do nedele v ktorejkoľvek 2-lôžkovej alebo 3-lôžkovej izbe v našom penzióne. My vám darujeme 1 noc zadarmo. Ponuka platí najbližšie 2 víkendy do Veľkej noci 2022 pri rezervácii cez náš web.

Podmienky akcie:

 • ubytovanie pre 2 alebo 3 osoby najbližšie dva víkendy od piatka do nedele
 • rezervácia cez náš web alebo telefonicky, e-mailom, cez sociálne médiá s kódom „1+1 narodeniny“
 • Akcia platí v termíne 1.apríl 2022- 3. apríl 2022 alebo 8.apríl 2022-10. apríl 2022.
 • ďalšia zľava 10% už pri tejto akcii bohužiaľ neplatí, musíme financovať aj renováciu penziónu a zaplatiť našim ľuďom. 

Chcem svoj 1+1 darček, rezervujem si izbu v termíne 1.4-3.4. alebo 8.-10.4

Druhý darček newsletter

Druhý darček sme si dali my. Začali sme konečne robiť náš newsletter, takže ak chcete mať novinky a zľavy z prvej ruky, aby Vám nič neuniklo, nezabudnite sa prihlásiť dole.

Keby ste nám mohli niečo zaželať k narodeninám, čo by to bolo? Sme zvedaví na Vaše komentáre na Facebooku alebo Instagrame.

City Penzión Košice

Mám záujem o zľavy a novinky

* povinné indikácie
Email Marketing Powered by Mailchimp