Nepremeškajte akcie, tipy či zľavy v City Penzióne Košice

Vitajte na blogu City Penziónu Košice. Odhalíme Vám naše tipy na pamiatky. Poradíme zaujímavé aktivity a akcie, čo nezmeškať. Sledujte nás na webe a Facebooku.

Blog Práca

Hľadáme kolegu na prípravu raňajok

Ponúkame prácu na polovičný úväzok pre kuchára. Bufetové raňajky sú v našom penzióne veľmi obľúbené, hľadáme niekoho kto ich bude s láskou pripravovať a servírovať. … Hľadáme kolegu na prípravu raňajokČítajte viac »
Read More
Blog Práca

Hľadáme pomocnú silu na upratovanie

Do svojho tímu hľadáme pomocnú silu na upratovanie izieb v našom penzióne s 10 izbami.  Práca vhodná pre študenta/študentku na dohodu o brigádnickej činnosti alebo na dohodu na polovičný úväzok v dopoludňajších hodinách. Okrem vzťahu k čistote, poriadkumilovnosti a precíznosti, oceníme zodpovednosť k práci. Práca je na smeny v dopoludňajších hodinách. V prípade obojstrannej spokojnosti ponúkame dlhodobú spoluprácu. Mzda 5 Eur/hod. … Hľadáme pomocnú silu na upratovanieČítajte viac »
Read More
Akcie Aktuality Blog Košice

3 tipy na rodinné výlety v Košiciach

Ostávajú nám posledné 3 prázdninové víkendy na splnenie výletných plánov či sľubov. Ponúkame Vám 3 top miesta pre rodiny s deťmi v Košiciach, ktoré určite musíte navštíviť. Košická detská železnica a cyklodrezinový ovál ako prvý na SlovenskuJedna z najväčších zoo v Európe – Košická zoo a DinoparkAreál Anička, ktorý je ľahko dostupný priamo v meste … 3 tipy na rodinné výlety v KošiciachČítajte viac »
Read More
Akcie Aktuality Blog

5 noviniek roka 2022 pre Vaše pohodlie

Rok 2022 bol ďalším rokom skúšok, popasovali sme sa s Covid vlnou a zažili príval utečencov z Ukrajiny. Niektoré veci nejdú podľa našich plánov, no snažíme sa pomaly meniť náš sen spred 11 rokov na víziu.  Chceme byť malý ekologický smart penzión pre moderných mestských hostí. Hotelierstvo aj svet ako sme ho poznali pred pandémiou sa mení. City Penzión Košice chce byť inovatívny penzión, ktorý sa adaptuje medzi prvými. Prvý polrok 2022 sa chýli ku koncu a my by sme Vám radi ukázali, ktoré z našich cieľov sme splnili a ktoré máme v pláne do konca roka 2022. … 5...
Read More
Aktuality Blog Košice

Májové víkendy v Košiciach budú dzivé

Májové víkendy si v Košiciach užijete naplno. Tento rok je opäť z čoho vyberať, či ste fanúšik športu, divokej zábavy alebo preferujete romantiku a kultúru. City Penzión Košice Vám ponúka komfortné ubytovanie za rozumnú cenu s komplet bufetovými raňajkami. Program a ako si pobyt užijete je na Vás, no ponúkame Vám kompletný prehľad top akcií v meste Košice. športovo zábavný víkend s kamošmi a hokejom 13.-15. máj 2022 dámska jazda 20-22. máj 2022 romantický výlet v Košiciach 27-29. máj 2022 Tri víkendy pred nami, ktorý Vás zaujal najviac? … Májové víkendy v Košiciach budú dzivéČítajte viac »
Read More
1 2 3 4