Aktuálne pravidlá pre ubytovanie v penzióne

Ak vás v najbližšej dobe čaká nejaká pracovná cesta do Košíc, prosím zbystrite pozornosť a prečítajte si pár riadkov o zmenách, ktoré sa aktuálne týkajú ubytovania na Slovensku. 

Pozor na aktuálne zmeny pre ubytovanie hostí

Podľa aktuálnych pravidiel pre prevádzky, ubytovanie poskytujeme v režime „OTP“. Od pondelka 15. novembra 2021 sú Košice čierny okres. Ubytovať sa môžu iba hostia, ktorí spĺňajú nasledovné podmienky:

  • osoby plne zaočkované
  • osoby testované s negatívnym výsledkom testu na COVID-19 PCR 72 hod od odberu
  • osoby testované antigénovým testom 48 hod od odberu
  • osoby, ktoré preukázateľne prekonali ochorenie COVID-19 pred nie viac ako 180 dňami

Prosíme Vás teda o dodržiavanie týchto opatrení a spoluprácu, ak Vás na recepcii vyzvú preukázať sa príslušnými dokladmi. Ďakujeme a veríme, že spolu to zvládneme.

Od 3. januára 2022 opäť podávame bufetové raňajky

Po dlhej dobe raňajkových balíčkov môžeme opäť podávať raňajky v snack bare. Pri príležitosti znovu otvorenia sme sa rozhodli urobiť Januárovú akciu „Kávička pre hostí zadarmo“. Každý hosť po príchode do nášho penziónu dostane kávu v našom snack bare zadarmo. Veríme, že sa potešíte a snack bar po dlhej dobe zase trošku ožije 🙂

Vaše zdravie chráni nielen personál, ale aj ozónový generátor

Ako chránime našich hostí pred rizikom nákazy COVID-19? V celom penzióne je zvýšená hygiena. Na čistotu sme v našom penzióne patrične hrdí. Dlhodobo máme hodnotenia 8,9 na bookingu v tejto oblasti. Naše kolegyne robia svoju prácu naozaj poctivo. Navyše na zvýšenie Vašej bezpečnosti sme zakúpili aj ozónový generátor. Toto malé zariadenie nám pomáha dezinfikovať izby a spoločné priestory ešte efektívnejšie. Ozónom spoľahlo zničíte až  99,9% baktérií a vírusov zo vzduchu i z povrchov“. 

Našli ste 3 hlavné zmeny?

Ak nie, zhrnieme Vám to. Ostávame v režime OTP, ubytovať sa môžu už aj hostia za účelom rekreácie, nielen služobné cesty. Druhou zmenou je návrat k bufetovým raňajkám. Tretia zmena je pozitívna. Ku naším upratovačkám pridali pomocníka ozónový generátor pre zvýšenie hygieny. Navyše, nezmenené ostávajú podmienky, že pri rezervácii cez náš web máte 10 percent zľavu a storno neplatíte. Bonusom je januárová akcia „Kávička pre hostí po príchode zadarmo“. Do skorého videnia.


Novinky a zľavy e-mailom. Prihlásiť sa tu.

* indicates required