Čo spája bohéma, športovca a rodinku?

Nezáleží na tom, či si športovec, bohém so vzťahom k umeniu alebo máš ako svoje hobby rodinku. U nás si môžete všetci vychutnať prvý septembrový víkend 6-8. september 2019 s 10 % zľavou na ubytovanie s raňajkami.

Ak miluješ šport

Nenechaj si ujsť nočný beh Košicami Night Run, ktorý nás čaká 6.9. po zotmení. Ak si chceš užiť víkend na maximum, sadni ráno na Tokajský cykloexpres, ktorý ta pohodlne odvezie tam aj späť s bicyklom či bez a večer ešte stíhaš Košice. Trúfate si?

Pre bohémov s umeleckou dušou

Prvý septembrový víkend bude patriť Festivalu divadiel strednej Európy.  Zaujímavým podujatím je aj medzinárodný filmový festival Zlatý žobrák. Nás zaujal najmä piatkový film z Iránskeho prostredia. V sobotu bude v Tabačke, kde to mimochodom pekne žije Noc najlepších svetových reklám, ktorá vyzerá byť tiež zaujímavým lákadlom na netradičný filmový večer.

Rodinkám dávame do pozornosti

Víkend bude v Košiciach patriť šou v oblakoch. Čakajú nás košické letecké dni, ktoré budú počas celého víkendu nabité bohatým programom pre malých aj veľkých.

Špeciálne akcie od 0 do 100 rokov

Prvý septembrový víkend nás čaká už 5. ročník Festivalu ohňostrojov. Vychutnajte si nebeské divadlo, či už spred Optimy, kde bude hlavný program, alebo si nájdite nejaké zákutie s výhľadom. Nemenej zaujímavou akciou je aj poľovnícka akcia Dni svätého Huberta v krásnych priestoroch kaštieľa Betliar s nádhernou záhradou, ktorá sa koná 7.9.2019.

Ak vás naše tipy zaujali, máme pre Vás ešte jednu dobrú správu. Víkendové ubytovanie v City Penzióne Košiciach pri pobyte od 6. do 8.9.2019 máte so zľavou 10 percent. Ako na to? Rezervuj si izbu podľa predstáv cez nás web www.citypenzion.sk, telefonicky alebo na Facebooku s kódom „septembrový víkend snov“. V cene ubytovania je zahrnuté parkovanie, internet a raňajky. Dopláca sa len miestny poplatok 1,50 Eur na osobu. Tak čo, s kým sa vidíme?