Aké bolo naše leto?

Leto sa pomaly končí. Veríme, že ste si oddýchli a načerpali dosť síl. Či ste objavovali svet, alebo strávili dovolenku na „malte“, veríme, že ste si leto 2019 patrične užili. Naše bolo rýchle. Inšpiratívne.  Plné noviniek.

V lete sme privítali 921 hostí

Najviac cestujúcich bolo zo Slovenska. Veľmi nás to teší, lebo v poslednej dobe vidíme výrazný nárast turistov, ktorí objavujú nielen krásy cudziny, ale aj našu vlastnú krajinu. Ku ďalším národnostiam, ktorí nás pravidelne navštevujú patria Česi, Poliaci či Maďari. No zavítajú ku nám aj Američania, Japonci, či Francúzi, hoci susedia z okolitej V4 sú naši hlavní hostia nielen v lete, ale aj počas roka. Tento rok sme mali obsadenosť izieb 81 %. Sme na tom právom hrdí a vďaka patrí celému nášmu tímu, ale aj hosťom, ktorí sa ku nám radi vracajú. Ďakujeme.

Personálne zmeny

V našom tíme sme sa rozlúčili s dlhoročným recepčným Rasťom, ktorý sa teraz vybral svojou novou kariérnou cestou. O čistotu v izbách sa pre vás starajú Zita a Kristína, kolegynka Hanka sa vybrala študovať. Držíme jej palce. K dievčatám, dohliadajúcim na čistotu pribudla aj Katka a dohľad nad nimi má Daniela. Náš recepčný tím sa rozrástol o 2 ďalších členov – Ľudka, Karolína. Na recepcii Vás okrem nich pozdravia aj Gabika, Klára, Alexandra, Kristián či Rado. Veríme, že budete s prístupom nášho personálu aj naďalej spokojní a že naše hodnotenie na booking.com sa do konca roka posunie na 9 (aktuálne 8,9, sme blízko J) Budeme radi, ak svoje dojmy, recenzie či postrehy pozdieľate či už osobne, mailom aj recenziou na Facebooku. Niet nad spätnú väzbu a v službách to platí dvojnásobne.

Aké novinky sme pre Vás v lete pripravili?

V lete nezaháľali nielen naši kolegovia, ale aj šéf. Hosťom sme priniesli množstvo noviniek. Veríme, že Vám prinesú ešte lepší komfort na Vašich cestách a budete sa k nám radi vracať. Na izby sme doplnili rýchlovarné kanvice, kde si môžete uvariť čajík, čo sa na jeseň môže celkom hodiť. K bufetovým raňajkám, ktoré k ubytovaniu ponúkame bezplatne, Vám radi pripravíme aj kvalitné espresso. Máme nového špecialistu v tejto oblasti. SAECO PicoBaristo Vám každé ráno rozžiari očká. Počas letných dní sme všetci radi vonku a užívame si slniečko. Pred City Penziónom Košice Vás čaká nové posedenie. Pre rodiny s deťmi máme bonus, do snack baru sme kúpili aj detskú stoličku, aby sa mohli pohodlne najesť nielen rodičia, ale aj malí stravníci. No a keďže naša recepcia funguje od 7.00 do 22.00, vymyslel šéf spôsob, ako vyhovieť aj neskorým príchodom. Ak sa vopred dohodnete s recepciou, môžete si kľúčik vyzdvihnúť aj v špeciálnom boxe po 22 hodine.

Ktorá novinka Vás najviac potešila?   

Ceny sme nezmenili. Ubytovať sa môžete od 33,50 Eur na osobu. Hoci City Penzión Košice nesídli priamo na pešej zóne, ale naša tichá lokalita (2 km od centra) má tiež svoje výhody. Do mesta sa viete jednoducho dostať pešo za cca 20 minút na začiatok pešej zóny ku Aupark Košice (Námestie Osloboditeľov). Ak nie ste fanúšik pešej chôdze, zaujímavý spôsob dopravy v Košiciach je aj bikesharing. Viete si požičať bicykle a nechať ho kdekoľvek v meste. Kto si trúfa trošku „popedálovať“, určite odporúčame. Naši hostia však môžu aj naďalej bezplatne parkovať na uzavretom dvore, ktorý je strážený kamerovým systémom.

Na jeseň chystáme ďalšie prekvapenia. Lajknite si náš Facebook a neprídete o žiadne akcie, či novinky. Do skorého videnia.