City Penzión Košice

Keďže sme malý penzión, naša recepcia nefunguje nonstop. Raňajky a check out hostí realizujeme do 10.00. Ubytovanie je možné po 14.00 do 22.00. Pokiaľ predpokladáte neskorší príchod, prosím dohodnite sa s našou recepciou vopred. Ďakujeme.

Rezervácie a otázky: citypenzion@citypenzion.eu alebo +421 911 756 756

Ako sa k nám dostať?

Mestská hromadná doprava

Z Námestia osloboditeľov pri Auparku sa električkou číslo 3, 4 a 7 odveziete po Južnej triede na zastávku Ryba. Na križovatke vystúpite a pokračujete pešo po Jantárovej smerom k domčekom na Omskej ulici. Kráčate rovno po Omskej okolo Gummy baru až kým neuvidíte našu smerovú tabuľu, ktorá Vás navedie odbočiť doľava. Od zastávky električky je to pešo cca 450 m, takže by ste to mali zvládnuť za cca 5-10 min. Lístok na MHD si viete kúpiť aj prostredníctvom prázdnej sms na čísle 1166.

Pešo od Auparku, Námestia Osloboditeľov

Prechádzka z Námestia osloboditeľov pri Auparku má cca 2 km (25 min). Od Auparku pôjdete pešo po Južnej triede až na križovatku Južná trieda/Jantárova. Odbočíte na Jantárovu ulicu a potom k domčekom na Omskú ulicu. Prejdete rovno po tejto ulici okolo Gummy baru až kým neuvidíte našu smerovú tabuľu, ktorá Vás navedie odbočiť doľava.

Z vlakovej a autobusovej stanice

Najjednoduchšie električkou číslo 3 a vystúpite na zastávke Ryba. Na križovatke vystúpite a pokračujete pešo po Jantárovej smerom k domčekom na Omskej ulici. Kráčate rovno po Omskej okolo Gummy baru až kým neuvidíte našu smerovú tabuľu, ktorá Vás navedie odbočiť doľava. Od zastávky električky je to pešo cca 450 m, takže by ste to mali zvládnuť za cca 5-10 min. Lístok na MHD si viete kúpiť aj prostredníctvom prázdnej sms na čísle 1166.

Autom

  • Južná trieda / Jantárová / prvá odbočka vpravo na Omská / doľava na Domčeková
  • Rastislavova / križovatka s Južnou triedou rovno smerom na Jantárová / prvá odbočka vpravo na Omská / doľava na Domčeková
  • Jantárová / doľava na Omská / doľava na Domčeková

Z letiska (cca 8 km)

Autobusom 23 s prestupom, ale najjednoduchšia cesta z letiska je taxíkom.