Aké zmeny Vás čakajú na Vašich cestách?

Milí hostia, radi Vás u nás opäť privítame od 11.5.2020. Rezervácie môžete robiť cez náš nový web www.citypenzion.sk, kde vám automaticky odpočítame 10 percent zľavu. Prosíme Vás, aby ste necestovali, ak sa necítite dobre a rešpektovali prísne hygienické opatrenia v súvislosti s COVID-19. Hoci je to nekomfortné, ide hlavne o zdravie nás všetkých. Sme v tom spolu a zodpovednosť je na každom z nás. V prípade, že sa prídete ubytovať a budete mať príznaky respiračných ochorení, recepcia je oprávnená zmerať Vám teplotu a zrusiť Vašu rezerváciu bez návratu storna. 

Naďalej zostávajú v platnosti prísne hygienické opatrenia v súvislosti s COVID-19. Prosíme Vás o rešpektovanie týchto hygienických nariadení a spoluprácu v záujme ochrany Vášho zdravia aj zdravia hostí či personálu. Ďakujeme. Na recepciu prosím vstupujte po jednom iba s rúškom. Pokiaľ je na recepcii iný hosť, prosíme Vás počkajte vonku na našom malom posedení. Pri príchode na recepciu prosím použite dezinfekciu rúk, noste rúško a udržiavajte odstup. Ďakujeme za pochopenie. Uprednostňujeme bezhotovostnú platbu, ak je to možné.

Raňajky Vám prinesieme na izbu. Snack bar ostáva zatvorený

Raňajky sa aktuálne budú podávať formou balíčka na izbu, snack bar ostáva do odvolania zavretý. Na výber Vám pripravujeme dva druhy raňajkových balíčkov - slaný a sladký. Kávička či nápoj Vás samozrejme neminie, vieme aké dôležité je udržať si rannú pohodičku aj za daných okolností 🙂

Zvýšená čistota a hygiena v celom penzióne

Dezinnfikujeme a čistíme, aby sme ochránili Vaše zdravie. Navyše, po odchode hosťa ostáva izba voľná na 24 hod, aby sa zabezpečila dôsledná dezinfekcia. 

Veríme, že to spolu zvládneme a čoskoro sa vrátime do bežného režimu. Vidíme sa čoskoro.

 
Recepcia covid citypenzionkosice
ranajky_citypenzionkosice_covid
ubytovanie_citypenzionkosice
web_zlava