Pohodlné ubytovanie za dobrú cenu. Prečo City Penzión Košice?

Hľadáte pohodlné ubytovanie počas služobnej cesty či komfortné ubytovanie v Košiciach za rozumnú cenu? Objavte náš penzión. Radi by sme Vám predstavili naše tri hlavné výhody, prečo by ste si mali vybrať práve náš malý domček na Domčekovej ulici 🙂

Bohaté bufetové raňajky ponúkame k ubytovaniu zadarmo

Naštartujeme Váš deň úsmevom a chutnými bufetovými raňajkami, ktoré sú v cene ubytovania. Lahodné espresso ako bonus Vás ráno naladí do nového dňa a úloh. Raňajky podávame v City Penzióne Košice v našom malom snack bare od 7.00 do 10.00. Pokiaľ máte nejakú potravinovú intoleranciu, vieme zabezpečiť aj bezlepkové či bezlaktózové raňajky, no prosíme Vás, aby ste nám o tom vopred dali vedieť pri rezervácii alebo ubytovaní. Ďakujeme pekne. Na izbách máme pre zákazníkov rýchlovarné kanvice a sadu čajíkov, aby ste si mohli svoj obľúbený nápoj uvariť počas celého dňa v pohodlí svojej izby.  Kávičku alebo nealko či drobné pochutiny Vám radi pripravíme v snack bare počas celého dňa do 22.00, kedy v penzióne začína nočný kľud a recepcia končí smenu.

Bezplatné parkovanie na uzavretom dvore Vám ušetrí kopu starostí s autom

Hostia majú možnosť parkovať na našom uzavretom dvore zadarmo. Parkovisko je navyše monitorované kamerou. Oceňujú to najmä zákazníci, ktorí ku nám chodia na služobné cesty, ale aj mladé rodiny s deťmi, ktoré majú vždy množstvo batožiny. Do mesta je to od nás pešo cca 2 km. Ak sa nechcete prepravovať autom, viete si spraviť peknú prechádzku, použiť „bike sharing“ či mestskú hromadnú dopravu alebo taxi služby. Detaily o preprave nájdete v časti kontakt alebo sa informujte na recepcii po príchode do ubytovania.

Hostia si pravidelne pochvaľujú milý personál a čistotu nášho ubytovania

Na recepcii Vás privíta mladý personál s milým úsmevom, ktorý Vám ochotne poradí, v prípade akýchkoľvek potrieb. či otázok. Hovoria anglicky, nemecky a maďarsky, ale veríme, že v prípade potreby sa dá dohodnúť. O čistotu sa stará náš tím upratovačiek, ktoré si na hygiene zakladajú. Svedčia o tom aj vynikajúce hodnotenia na booking.com, ktorých máme za tie roky vyše 600. Raňajky hosťom väčšinou servíruje naša kolegynka Zita, ktorá si voľnom čase rada odbehne aj polmaratóny, takže v našej mini snack bar kuchyni to fičí.

Rezervuj si ubytovanie cez našu stránku a získaj navyše 10 percent zľavu.

Rezervuj tu