O našom penzióne

Objavte City Penzión Košice,Váš chutný rodinný penzión blízko centra

Nájdete nás v pokojnej lokalite v južnej časti metropoly východu – asi 2 km od historického centra mesta Košice.  Do centra sa môžete ľahko dostať pešo, autom, mestskou hromadnou dopravou či taxi službou.

Už od roku 2011 Vám ponúkame komfort za prijateľnú cenu. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou. Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie na Wi-Fi sieť. Našim hosťom poskytujeme k ubytovaniu bezplatné parkovanie na uzavretom parkovisku, ktoré je monitorované kamerovým systémom. Pre Váš pohodlný spánok sú izby vybavené ortopedickými matracmi a vankúšmi. Od júla 2017 majú všetky izby klimatizáciu. Pred ťažkým dňom Vám radi pripravíme bohaté bufetové raňajky, ktoré podávame v našom malom Snack bare.

K dispozícii máme 1 lôžkové, 2 lôžkové a 3 lôžkové izby, ktoré si môžete pozrieť v našej fotogalérii. Celková kapacita penziónu je 22 osôb. Viac nájdete na stránke cenník.

Upozorňujeme, že k cene sa účtuje miestny poplatok v hodnote 1,50 eur/osoba.

Príďte si vychutnať atmosféru mladého mesta Košice. Ak neviete, ako sa u nás dá zabaviť, prečítajte si inšpirácie na našom blogu alebo sa zastavte na recepcii. Personál Vám isto odporučí, ako si užiť pekný pobyt.

Svoje ubytovanie si pohodlne rezervujte prostredníctvom nášho webu, no nájdete nás aj na booking.com

Teší nás, že ste s nami spokojní. Naše hodnotenia nájdete na webe, či bookingu. Budeme radi, ak nám po pobyte u nás zašlete spätnú väzbu na citypenzion@citypenzion.eu

Ďakujeme a tešíme sa na Vás v Košiciach.

sk_SKSlovak
en_USEnglish sk_SKSlovak
%d blogerom sa páči toto: