Vianočná akcia
Home > Aktuality > Vianočná akcia
Vianočná akcia

Darujte svojim blízkym na Vianoce pobytový balíček v City Penzióne Košice.
V tohtoročnej Vianočnej ponuke máme dva typy pobytových balíčkov. Svojich blízkych môžete obdarovať Vianočnou poukážkou s pobytom pre 2 osoby na 2 alebo na 3 noci. Kupón je možné uplatniť podľa dostupnosti od 2.1.2020 do 31.3.2020. Ak si chcete kúpiť pobyt pre seba, navštívte náš Facebook, kde nájdete všetky podrobné informácie.

Oba pobytové balíčky zahŕňajú

  • Ubytovanie pre 2 osoby na zvolený počet nocí (2 alebo 3 noci) počas víkendu
  • Bufetové raňajky a kávička
  • Parkovanie na uzavretom kamerou monitorovanom dvore
  • Bezplatný internet
  • Špeciálny bonus: fľaša tokajského vínka Grand Bari na izbe ako privítanie
  • Mestské poplatky 1,50 Eur / osoba /noc

Ako postupovať?

V prípade, že ste si vybrali niektorú možnosť a chcete svojim blízkym darovať Vianočný pobyt v našom penzióne, kontaktujte prosím našu recepciu citypenzion@citypenzion.eu. Pošlite nám prosím informáciu, o ktorý pobytový balíček máte záujem a meno hosťa, ktoré má byť vystavené na kupóne. Recepcia Vám následne pošle údaje k platbe a po pripísaní platby na účet Vám zašleme kupón e-mailom. Termín môžete rezervovať vopred vy, alebo to necháte na svojho blízkeho.

Celková cena za pobytový balíček pre 2 osoby na 2 noci je 79 Eur. V cene je ubytovanie v sume 73 Eur po zľave 20 percent a 6 Eur mestské poplatky.

Celková cena za pobytový balíček pre 2 osoby na 3 noci je 108 Eur. V cene je ubytovanie v sume 99 Eur po zľave a 9 Eur mestské poplatky.

Storno podmienky

Nevyužitý kupón je možné stornovať do 31.12.2019 e-mailom na citypenzion@citypenzion.eu V takomto prípade Vám bude vrátená celá suma prevodom na účet. Po tomto termíne nie je možné kupón stornovať.

Spôsob uplatnenia kupónu

Kupóny je možné uplatniť najneskôr do 31.3.2020 podľa kapacity City Penzión Košice. Rezerváciu môžete raz bezodplatne zmeniť na Vami požadovaný dostupný termín. Pri rezervácii vždy uvádzajte kód „Vianočná akcia a meno hosťa“, na ktorého je pobyt rezervovaný.

Tešíme sa na Vás aj v Novom Roku 2020.

Comments are closed.

sk_SKSlovak
en_USEnglish sk_SKSlovak
%d blogerom sa páči toto: