Rezervácia
Check-in date
Rooms
Check-out date
Adults
Children
O nás

City Penzión Košice,Váš chutný rodinný penzión blízko centra

Hľadáte výhodné ubytovanie počas služobnej cesty či komfort počas dovolenky s partnerom či rodinou? Objavte rodinný City Penzión Košice. Nájdete nás v pokojnej lokalite v južnej časti mesta – 2 km od historického centra mesta Košice. Už od roku 2011 Vám ponúkame priestranné izby s maximálnym komfortom za prijateľnú cenu. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a ponúkame bezplatné pripojenie na Wi-Fi sieť. Našim hosťom poskytujeme k ubytovaniu bezplatné parkovanie na uzavretom parkovisku, ktoré je monitorované kamerovým systémom. Pred ťažkým dňom Vám radi pripravíme bohaté bufetové raňajky, ktoré podávame v našom malom Snack bare. 

Recenzie hosti

Hostia boli trochu hluční aj po 22:00.

Raňajky boli exkluzívne, mohli sme sa najesť dosýta, keďže sme raňajkovali poslední. Mali sme „protekciu“ – jediná izba s balkónom patrila nám. Srdečná vďaka! Už plánujeme jarný výlet do Košíc, a ubytujeme sa v City Penzióne.

– Alexandra September 2016

Jediné mínus bolo, že sme mali mať manželskú postel a dostali sme dve oddelené postele,ale vyriešili sme to spojením postelí.

Izba bola útulná s televíziou. Nám úplne stačila,nakoľko sme celý deň trávili mimo. Kúpeľňa bola čistá. Na raňajky bol podľa nás dobrý výber,vždy sme sa najedli výborne a chutne. Je to ďalej od centra,ale to sa dá vyriešiť aj neďalekou stanicou. WIFI fungovala v poriadku. Nemali sme žiadny problém. Odporúčam toto ubytovanie.

– Jana November 2016
Čo robiť v Košiciach?

Naše mesto nespí. Príďte sa stratiť v malebných zákutiach našich uličiek, ochutnať chuť našich malých remeselných pivovarov, či vypočuť si spievajúcu fontánu. Zalyžujte si na vodnom vleku na Jazere, či oddýchnite v mestskom parku po náročnom dni. Spoznajte miestnych "šracov" a "čaje" a východňarsku povahu. Zažite atmosféru nášho historického centra či alternatívnu kultúru v Kultúrparku alebo Kasárňach. Viac tipov na Váš pobyt nájdete v článkoch na blogu alebo na stránkach mesta Košice. Tak na čo ešte čakáte? Rezervujte si izbu a príďte sa presvedčiť ;)

Aktuality
Vianočná akcia
Date: 2. decembra 2019
Darujte svojim blízkym na Vianoce pobytový balíček v City Penzióne Košice....
Hľadáme pomocnú silu na upratovanie a podávanie raňajok
Date: 26. novembra 2019
Do svojho tímu hľadáme pomocnú silu na upratovanie izieb ako aj...
Hrejivý „hygge“ november v Košiciach
Date: 12. novembra 2019
November je pre mnohých pochmúrny mesiac s krátkymi dňami a upršaným počasím. Oplatí...
Kde nás nájdete
City Penzión Košice
Domčeková 8, Košice, Slovak republic

sk_SKSlovak
en_USEnglish sk_SKSlovak