Chutný rodinný hotel blízko centra mesta Košice

Hľadáte výhodné ubytovanie počas služobnej cesty či komfort počas dovolenky s partnerom či rodinou?

Objavte City Penzión Košice. Nachádzame sa v pokojnej lokalite v južnej časti mesta – 2 km od historického centra mesta Košice, kde sa môžete ľahko prejsť pešo, autom, mestskou hromadnou dopravou či taxi službou.

Už od roku 2011 Vám ponúkame priestranné izby s maximálnym komfortom za prijateľnú cenu. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a ponúkame bezplatné pripojenie na Wi-Fi sieť. Našim hosťom poskytujeme k ubytovaniu bezplatné parkovanie na uzavretom parkovisku, ktoré je monitorované kamerovým systémom. Od júla 2017 sú všetky izby klimatizované. Pre Váš pohodlný spánok sú izby vybavené ortopedickými matracmi a vankúšmi. Pred ťažkým dňom Vám radi pripravíme bohaté bufetové raňajky, ktoré podávame v našom malom Snack bare. Počas Vášho pobytu Vám ponúkame drobné občerstvenie či nápoje.

Ponúkame 1-lôžkové, 2-lôžkové a 3-lôžkové izby, ktoré si môžete pozrieť v našej fotogalérii. Celková kapacita penziónu je 22 osôb. 

Príďte si vychutnať atmosféru mesta mladého mesta Košice. Ak neviete, ako sa dá v našom meste zabaviť, prečítajte si inšpirácie na našom blogu alebo sa zastavte na recepcii. Personál Vám isto odporučí, ako si užiť pekný pobyt.

Svoj pobyt  si pohodlne rezervujte prostredníctvom nášho webu, no nájdete nás aj na booking.com