O nás

City Penzión Košice,Váš chutný rodinný penzión blízko centra

Hľadáte výhodné ubytovanie počas služobnej cesty či komfort počas dovolenky?

Objavte náš penzión. Rodinný City Penzión Košice sa nachádza v pokojnej lokalite v južnej časti metropoly východu – asi 2 km od historického centra mesta Košice, kde môžete ľahko prejsť pešo, autom, mestskou hromadnou dopravou či taxi službou.

Už od roku 2011 Vám ponúkame klimatizované izby s maximálnym komfortom za prijateľnú cenu. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a ponúkame bezplatné pripojenie na Wi-Fi sieť. Našim hosťom poskytujeme k ubytovaniu bezplatné parkovanie na uzavretom parkovisku, ktoré je monitorované kamerovým systémom. Pre Váš pohodlný spánok sú izby vybavené ortopedickými matracmi a vankúšmi. Od júla 2017 majú všetky izby klimatizáciu. Pred ťažkým dňom Vám radi pripravíme bohaté bufetové raňajky, ktoré podávame v našom malom Snack bare.

K dispozícii máme 1 lôžkové, 2 lôžkové a 3 lôžkové izby, ktoré si môžete pozrieť v našej fotogalérii. Celková kapacita penziónu je 22 osôb. Snažíme sa pre Vás neustále zlepšovať, no nemenili sme ceny. Pri pobyte viac ako 4 noci získavate zľavu 20 percent. Zaujímavé sú aj víkendové ceny. Viac nájdete na stránke cenník.

Upozorňujeme, že k cene sa účtuje miestny poplatok v hodnote 1,50 eur/osoba.

Príďte si vychutnať atmosféru mesta mladého mesta Košice. Ak neviete, ako sa dá v našom meste zabaviť, prečítajte si inšpirácie na našom blogu alebo sa zastavte na recepcii. Personál Vám isto odporučí, ako sa dá v našom meste stráviť pekný pobyt.

Svoj pobyt  si pohodlne rezervujte prostredníctvom nášho webu, no nájdete nás aj na booking.com

Teší nás, že ste s nami spokojní. Naše hodnotenia nájdete na webe, či bookingu. Budeme radi, ak nám po pobyte u nás zašlete spätnú väzbu na citypenzion@citypenzion.eu

Ďakujeme a tešíme sa na Vás v Košiciach.

%d blogerom sa páči toto: